Pronájem pracovních plošin – ideální pro práci ve výškách

Chystáte se pracovat ve výšce a nepřejete si zažít žádné starosti s touto prací spojené? Pronájem pracovní plošiny jako pomocníka vám zaručí, že vaše činnost bude probíhat pohodlně, bezpečně a nerušeně, téměř jako na zemi.

Na čem je vybudována atraktivita plošin?

Naší pracovní plošinu můžete sami plně ovládat. Kromě plnohodnotného pracovního stroje se tedy stane i vaší velkou „hračkou“. Přímo v pracovních koších máme zabudovány ovládací elektronické panely, se kterými vás naučíme do pěti minut zacházet.

Plošina i s vozem neváží více než 3,5 tuny a rozměry vozidla jsou 6 x 3 x 2 metry. Může tedy za vámi dorazit na většinu lokalit a nepoškodí téměř žádný povrch (ani zámkovou dlažbu apod.).

Nejmodernější vozový park

Je pravda, že plošina k pronájmu se u nás těžko vybírá. Žádný z našich vozů totiž není staršího data výroby než r. 2009. Nejnovější plošina byla vyroben tento rok a splňuje normu EURO6. Všechny stroje jsou udržovány v maximální kvalitě a též je pravidelně vozíme na servisní kontroly. A to ještě častěji, než nám to nařizují předpisy.

Plošina je zárukou bezpečného průběhu práce. Samotný koš na jejím konci je vždy vyroben z prvotřídního materiálu, opatřen zábradlím a navíc unese s rezervou 200kg. Hodí se tak i pro práci ve dvou.

Jaké jsou  alternativy pracovních plošin? A proč nejsou lepší?

Co se týče prací ve výškách, konkuruje pracovním plošinám trojice soků. Žebřík, lešení a slaňovací vybavení. U prvého zmíněného jistě hned pomyslíte na finanční výhody. Jenže s nimi přichází i výrazná nebezpečnost provádění práce. A to zejména za zhoršeného počasí.

Druhá možnost – pronájem lešení – je co do bezpečnosti v pořádku. Avšak časově rozhodně nenáročná není. Trvá, než se lešení vůbec postaví a k tomu ani není šetrná k vašemu rozpočtu. Dá se tedy využít prakticky jen u větších staveb.

Za prací se slaňovat – to pak činí jen ostřílení borci v oboru lezení, kteří vlastní kvalitní  výbavu. Pro laika je tato možnost opět nepřiměřeně nebezpečná

Proto si dnes více a více lidí pronajímá mobilní, obratné autoplošiny, které kombinují velmi solidní cenu – mimochodem u nás dostanete nejférovější cenu v celé Praze – a naprostou bezpečnost práce.

Plošiny se tak využívají například při opravách veřejného osvětlení, ořezávání vysokých stromů, údržbě větších skladů či hal, nebo jakýchkoliv stavebních činnostech.

Pronájem plošin – Praha, Mělník, Kralupy nad Vltavou, Kladno, a okolí

Nejčastějšími lokalitami, kde pronajímáne plošiny je Praha a Střední Čechy. Pro tyto dvě oblasti máme nejvýhodnější podmínky místa výjezdu.

Náš systém automaticky vybere nejvýhodnější bod účtování dopravy. Body pro nultý kilometr nabízíme dva:

  1. Praha – Ďáblice. Pokud objednáte pronájem z Prahy, pak bude výhodnější pravděpodobně účtování z Prahy – Ďáblice. Tento bod je výhodný mimo Prahu též pro Brandýs nad Labem, Mladá Boleslav, Český Brod, Lysá nad Labem, Čelákovice, Jirny, Průhonice, Říčany, a další lokality jižní části Středočeského kraje.
  2. Kralupy nad Vltavou. Pro sever středních Čech, jako jsou Kralupy, Veltrusy, Mělník, Neratovice, Kladno, Slaný, Beroun, ale i Roudnice nad Labem je výhodný bod výjezdu plošiny právě z Kralup.
This entry was posted in Plošiny. Bookmark the permalink.